Καλώς ήλθατε στο www.icgogogo.com

Επιλέξτε γλώσσα

  1. English
  2. 简体中文
  3. 繁体中文
  4. Deutsch
  5. Français
  6. русский
  7. 한국의
  8. español
  9. Galego
  10. Português
  11. Eesti Vabariik
  12. Беларусь
  13. íslenska
  14. polski
  15. Dansk
  16. Suomi
  17. Italia
  18. Maori
  19. Kongeriket
  20. Ελλάδα
  21. Nederland
  22. Cрпски
  23. românesc
  24. Svenska
  25. Čeština
  26. Slovenská
  27. Україна
  28. العربية
  29. Pilipino
  30. Tiếng Việt
  31. Melayu
  32. Монголулс
  33. සිංහල
  34. Indonesia
  35. हिंदी
Εάν η γλώσσα που χρειάζεστε δεν είναι διαθέσιμη παρακαλώ " Επικοινωνήστε με την εξυπηρέτηση πελατών "

8813320000

Αριθμός εξαρτήματος : 8813320000
Κατασκευαστής / Μάρκα : Weidmuller
Περιγραφή : SYSTEM CABLE
Κατάσταση RoHs : Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 622 pcs
Φύλλα δεδομένων 8813320000.pdf
Τύπος Multimode, Duplex, GOF, OM2
Σειρά -
επιστροφή Απώλεια -
Ακροαματικότητα -
Αλλα ονόματα IE-FM5Z2VO0003MSD02D0X
Θερμοκρασία λειτουργίας -5°C ~ 75°C
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 8 Weeks
Μήκος - Συνολικά 9.8' (3.0m)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Jacket (μόνωση) Υλικό Poly-Vinyl Chloride (PVC)
Απώλεια εισαγωγής -
Τύπος ινών -
Χαρακτηριστικά Zipcord
Λεπτομερής περιγραφή Cable Fiber Optic SC Duplex To SC Duplex 9.8' (3.0m)
Χρώμα - Συνδέσεις Black, Red
Χρώμα - Cable Orange
Τύπος καλωδίου Twin Zip
καλώδιο Διάμετρος -
ακτίνα καμπυλότητας 60mm
2ο Connector SC Duplex
1ο Connector SC Duplex
Weidmuller Οι εικόνες είναι μόνο για αναφορά. Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντος για λεπτομέρειες προϊόντος.
Αγοράστε 8813320000 με εμπιστοσύνη από την {Define: Sys_Domain}, 1 Year Warranty
Υποβάλετε ένα αίτημα για προσφορά σε ποσότητες μεγαλύτερες από αυτές που εμφανίζονται.
Τιμή-στόχος (USD):
Ποσότητα:
Σύνολο:
$US 0.00

Σχετικά προϊόντα

Διαδικασία παράδοσης