Καλώς ήλθατε στο www.icgogogo.com

Επιλέξτε γλώσσα

  1. English
  2. 简体中文
  3. 繁体中文
  4. Deutsch
  5. Français
  6. русский
  7. 한국의
  8. español
  9. Galego
  10. Português
  11. Eesti Vabariik
  12. Беларусь
  13. íslenska
  14. polski
  15. Dansk
  16. Suomi
  17. Italia
  18. Maori
  19. Kongeriket
  20. Ελλάδα
  21. Nederland
  22. Cрпски
  23. românesc
  24. Svenska
  25. Čeština
  26. Slovenská
  27. Україна
  28. العربية
  29. Pilipino
  30. Tiếng Việt
  31. Melayu
  32. Монголулс
  33. සිංහල
  34. Indonesia
  35. हिंदी
Εάν η γλώσσα που χρειάζεστε δεν είναι διαθέσιμη παρακαλώ " Επικοινωνήστε με την εξυπηρέτηση πελατών "

F912D5-5F35Y

Αριθμός εξαρτήματος : F912D5-5F35Y
Κατασκευαστής / Μάρκα : Panduit
Περιγραφή : 35 FT-9M FLAT RIBBON PLENUM RATE
Κατάσταση RoHs : RoHS σύμφωνα με την απαλλαγή
Διαθέσιμη ποσότητα 79 pcs
Φύλλα δεδομένων
Τύπος Singlemode
Σειρά -
Κατάσταση RoHS RoHS compliant by exemption
επιστροφή Απώλεια 55dB
Ακροαματικότητα OFNP
Αλλα ονόματα 7498315839
Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 60°C
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable
Κατασκευαστής Standard Lead Time 4 Weeks
Μήκος - Συνολικά 35.0' (10.7m)
Jacket (μόνωση) Υλικό -
Απώλεια εισαγωγής -
Τύπος ινών 9/125
Χαρακτηριστικά Plenum Rated
Λεπτομερής περιγραφή Cable Fiber Optic MTP To MTP 9/125 35.0' (10.7m)
Χρώμα - Συνδέσεις Green
Χρώμα - Cable Yellow
Τύπος καλωδίου Ribbon Fiber
καλώδιο Διάμετρος -
ακτίνα καμπυλότητας -
2ο Connector MTP
1ο Connector MTP
Panduit Οι εικόνες είναι μόνο για αναφορά. Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντος για λεπτομέρειες προϊόντος.
Αγοράστε F912D5-5F35Y με εμπιστοσύνη από την {Define: Sys_Domain}, 1 Year Warranty
Υποβάλετε ένα αίτημα για προσφορά σε ποσότητες μεγαλύτερες από αυτές που εμφανίζονται.
Τιμή-στόχος (USD):
Ποσότητα:
Σύνολο:
$US 0.00

Σχετικά προϊόντα

Διαδικασία παράδοσης